Şehir Ödülleri Türkiye 2018

Ödül Hak Edenleri

Tören Videosu İzle

2018
[ödül Hak Edenler]
Özel Ödüller

Yaşayan Şehirler Platformu’nun etkinliği olan Şehir Ödülleri Türkiye ( City Awards Turkey ) Şehirlerin paydaş liderlerini, yerel yönetim liderlerini, akademisyenleri, iş dünyasını ve sanatçıları 19 Temmuz 2018 tarihinde İzmir’de buluşturdu.

Tören gecesinde, Özel Ödüller Kategorisinde 1 ödül, DEU Sabancı Kültür Sarayı’nı dolduran izleyiciler huzurunda hak edenlere takdim edildi.

1. Ödül
[Şehrine İnananlar Özel Ödülü]
Lucien ARKAS

‘Şehrine İnananlar Özel Ödülü’, İzmir iline olan inancı, Holding merkezinin İzmir dışına taşımama yanlı tutumu, şehre kazandırdığı katma değer ve ekonomik girdi, yarattığı istihdam, İzmir algısında Arkas’ın önemli yeri (Arkas Holding’e ait gemilerin büyük çoğunluğunun Türk Bayraklı ve bağlama limanının İzmir olarak tüm Dünya sularında İzmir’i temsili), İzmir’deki sanatsal faaliyetlere, spora olan desteği nedeniyle tören tarihinde yurt dışında olan Lucien Arkas’ı temsilen Arkas Holding CEO’su Önder Türkkanı’ya takdim edildi.

Ödül Videosu

TAKİP
Sosyal Medyada Bizi Takip Ediyor musunuz?

Tüm etkinlik video ve görsellerine, jüri üyelerimize, ödül hak edenlerimiz ve en taze haberlere sosyal medya hesaplarımızı takip ederek ulaşabilirsiniz.

[Sosyal Medya Hesaplarımız]

DİĞER ANA TEMALARDA

Ödül Hak Edenler

[wgl_button button_text=’Umut Işığı Temalı Paydaş Ödülleri’ align=’center’ shadow_style=’before_hover’ customize=’color’ text_color=’#ffffff’ text_color_hover=’#fd226a’ bg_color=’#fd226a’ bg_color_hover=’#ffffff’ border_color=’#fd226a’ border_color_hover=’#fd226a’ link=’url:https%3A%2F%2Fwww.sehiregitimleri.com%2F2018-yili-sehir-odulleri-umut-isigi-temali-paydas-odul-hak-edenleri%2F|title:2018%20Y%C4%B1l%C4%B1%20Umut%20I%C5%9F%C4%B1