Form
[Ön Başvuru Formu]
Süreç Buradan Başlıyor!

Ön başvurusu alınan tüm aday adayları ile Şehir Ödülleri sekretaryası iletişime geçecektir. Uygun bulunan başvuruların ödüllere adaylık süreci başlatılacaktır. İlettiğiniz e-posta adresinize, başvurunuzda size kılavuzluk edecek başvuru dosya formatı iletilecektir.

Dosyaların Ödül Sekretaryasına son teslimine kalan süre;

  SÜREÇ
  [2020 yılı Şehir Ödülleri Takvimi]
  Etkinlik Takvimi

  Şehir Ödülleri Türkiye 2020 ‘Artvin’ süreci yaklaşık 4 ay sürmektedir.

  Bilgi
  [Başvuru ve Bilgilendirme]
  Hazır mısınız?

  Şehir Ödülleri Türkiye adaylık başvuru süreci ve tarihlerini, ödül yönetmeliğine, başvuru dosyası ve başvuru formlarına, aday gösterme formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

  Başvuru yapabileceğiniz ödül kategorilerine ise aşağıda yer alan buton vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.

  Ön Başvuru

  Aynı şehirden farklı kurumların başvurusunu veya aynı kurumdan mükerrer başvuruları önlemek amacıyla, her kurum, kuruluş ve organizasyonun ön başvuru formu aracılığıyla adaylık talebini tarafımıza iletmesi beklenmektedir.

  Başvuru Tamamlama

  Başvuru dosyasını hazırlayan tüm adayların, başvuru dosyası ile birlikte belge niteliğindeki materyalleri (fotoğraf, video vs.) online yükleme alanına yüklemeleri ile başvuru süresi tamamlanacaktır.

  Başvuru Dosyası

  Ön başvurusu kabul edilmiş adaylara, adil bir değerlendirme süreci için tek formatta hazırlanmış, aynı değerlendirme kriterlerinin sorulduğu, başvuru dosya formatı, word dosyası olarak iletilecek ve adayların içeriğini doldurması talep edilecektir.

  Ödül Yönetmeliği

  ?
  [Sıkça Sorulan Sorular]
  Merak Ettikleriniz

  Aktarmak istediklerimiz ve sizler tarafından gelen en sık sorular…

  Adaylık için hiç bir ücret talep edilmemektedir. Ve kesinlikle ücret karşılığında ödül takdim edilmemektedir.

  Konu kent olunca hitap edilen kesimde çok geniş olmaktadır. Bu nedenle ödül kategorilerine kent merkezi ve yerel yönetimler, ticari ve sektör örgütleri, sivil toplum örgütleri, birlikler, akademisyenler, öğrenciler bireyler gibi kentin geleceğine ve yönetiminde söz sahibi tüm paydaşlar aday olarak katılımcı olabilirler.

  Kent multidisipliner bir olgudur. Örneğin bir belediye başkanlığının görev alanı içerisinde turizmden, imara, sosyal hizmetlerden, ulaşıma bir çok faaliyeti sayabiliriz. Bir çok alanda hizmet veren ve üreten belediye örneğindeki gibi adayların paylaşmak istediklerini de sınırlayamayız. Bu nedenle farklı çalışmalar olmak kaidesi ile istediğiniz kadar kategoride istediğiniz sayıda başvuru yapabilirsiniz.