https://www.sehirodulleri.com/wp-content/uploads/2018/04/sehir-odulleri-2018-city-awards-2018-logo-405x230.png

ŞEHİR ÖDÜLLERİ TÜRKİYE BAŞVURU BİLGİLERİ

Şehir Ödülleri Türkiye adaylık başvuru süreci ve tarihlerini, ödül yönetmeliğine, başvuru dosyası ve başvuru formlarına, aday gösterme formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
2 Nisan 2018 ÖDÜL ÇAĞRISI

Şehir Ödülleri Türkiye Adaylık Başvuru Çağrısı

İnternet sitesi üzerinden adaylar için online ön başvuru süreci başlamıştır. Ödül sekretaryasının ileteceği e-mail adreslerine tek formatta hazırlanmış başvuru dosyalarını iletmiş adaylar kabul edilecektir.

22 Mayıs 2018 Son Başvuru

ŞEHİR ÖDÜLLERİ TÜRKİYE SON BAŞVURUSU

"Şehir Ödülleri Türkiye" ödül kategorilerine başvuracak adayların, hazırlamış oldukları başvuru dosyalarını, ödül sekretaryasına ulaştırması gereken son gündür.

19 Temmuz 2018 ÖDÜL TÖRENİ

Şehir Ödülleri Türkiye Takdim Töreni

İzmir Sabancı Kültür Sarayı'nda yapılacak olan, Şehir Ödülleri Türkiye 2018 ödül taktim töreni günüdür.

Şehir Ödülleri Türkiye Başvuru Süreç Adımları

  1. Adım Ön Başvuru: Aynı şehirden farklı kurumların başvurusunu veya aynı kurumdan mükerrer başvuruları önlemek amacıyla, her kurum, kuruluş ve organizasyonun ön başvuru formu aracılığıyla adaylık talebini tarafımıza iletmesi beklenmektedir.
  2. Adım Başvuru Dosyası Hazırlama: Ön başvurusu kabul edilmiş adaylara, adil bir değerlendirme süreci için tek formatta hazırlanmış, aynı değerlendirme kriterlerinin sorulduğu, başvuru dosya formatı, word dosyası olarak iletilecek ve adayların içeriğini doldurması talep edilecektir.
  3. Adım Başvuru Süreci Tamamlama: Başvuru dosyasını hazırlayan tüm adayların, başvuru dosyası ile birlikte belge niteliğindeki materyalleri (fotoğraf, video vs.)  online yükleme alanına yüklemeleri ile başvuru süresi tamamlanacaktır.

Şehir Ödülleri Türkiye Yönetmeliği

3 Ana temadan oluşan Şehir Ödülleri Türkiye'nin Umut Işığı Temalı Şehir Paydaş Ödülleri'ne ait yönetmeliğini, bu linki tıklayarak yada görsel içerisinde yer alan PDF iconunu tıklayarak okuyabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Özel Ödüller'e ödül açıklamasında yer alan kriterlere haiz olduğunuz bir kişiyi aday gösterilebilirsiniz. Özel Ödülleri kurumsal adayların başvurusuna açık değildir. Bilim Işığı Temalı Akademik Ödül değerlendirmeleri, International City Congress kuralları ve akademik kurallar çerçevesinde, bilim kurulu üyeleri tarafından yapılacaktır.

Aday Ön Başvurusu ve Başvuru Dosyası

Ödüllere aday olabilmek için, üst menüdeki sayfada yer alan Ön Başvuru Formu eksiksiz doldurulmalıdır. İletilen ön başvuru formunun, Şehir Ödülleri Sekretaryasına ulaşmasıyla, adaylar ile iletişime geçilecektir. Başvurusu kabul edilen her adaya mükerrer katılımları engellemek amacıyla, bir başvuru numarası verilecektir. Verilen başvuru numarasının eklenmesi ile adaylara kılavuzluk edecek, tek bir formatta hazırlanmış, en fazla 3500 kelime ile hazırlanacak, Şehir Ödülleri Başvuru Dosyası taslağı (Word formatında), gönderilecektir. Adaylığın tamamlanabilmesi için, başvuru dosyalarının en geç 22 Mayıs 2018 Cuma günü Saat 17:00’ye kadar Şehir Ödülleri merkezine e-posta yolu ile ulaşmış olması gerekmektedir.

ÖZEL ÖDÜLLER ADAY GÖSTERME FORMU

https://www.sehirodulleri.com/wp-content/uploads/2017/04/jüriler-300x200.png
https://www.sehirodulleri.com/wp-content/uploads/2017/04/ozel-buton-300x200.png
https://www.sehirodulleri.com/wp-content/uploads/2017/04/paydas-buton.fw_-300x200.png
https://www.sehirodulleri.com/wp-content/uploads/2017/04/akademik-buton-300x200.png
https://www.sehirodulleri.com/wp-content/uploads/2017/04/basvuru-buton-300x200.png