Şehir Ödülleri Türkiye 2017

Ödül Hak Edenleri

Tören Videosu İzle

2017
[ödül Hak Edenler]
Bilim Işığı Temalı Akademik Ödüller

Yaşayan Şehirler Platformu’nun etkinliği olan Şehir Ödülleri Türkiye ( City Awards Turkey ) Şehirlerin paydaş liderlerini, yerel yönetim liderlerini, akademisyenleri, iş dünyasını ve sanatçıları 29 Eylül 2017 tarihinde İzmir’de buluşturdu.

Tören gecesinde, 2017 Yılı Akademik İş Ortağımız Dokuz Eylül Üniversitesi’nin, değerlendirmeleri ile Bilim Işığı Temalı Akademik Ödüller Kategorisinde 4 ödül, DEU Sabancı Kültür Sarayı’nı dolduran izleyiciler huzurunda hak edenlere takdim edildi.

1. Ödül
[En İyi Tez]
Yrd. Doç. Dr. Saim Can BERİTAN

En İyi Tez Ödülü “Küresel Kentler Bağlamında Yaşam Kalitesi Göstergelerine Kalitatif Bir Bakış: İstanbul – New York Karşılaştırması” başlıklı tez çalışması ile Yrd. Doç. Dr. Saim Can BERİTAN’a takdim edilmiştir.

Ödül Videosu

2. Ödül
[En İyi Makale]
Sibel ve Hüseyin GÜNERHAN

En İyi Makale ödülü “Türkiye İçin Sürdürülebilir Üniversite Modeli” başlıklı makaleleri ile Yrd. Doç. Dr. Sibel AĞI GÜNERHAN ve Doç. Dr. Hüseyin GÜNERHAN’a takdim edilmiştir.

Ödül Videosu

3.
[En İyi Proje]
Ş. ERTAŞ ve F. AÇICI

En İyi Proje ödülü “Konya-Sille’ de Geleneksel Dokunun Bir Yöntem Dahilinde Turistik Amaçlı Fiziksel Yenilemesi” proje ekibi adına Yrd. Doç. Dr. Şebnem ERTAŞ ve Yrd. Doç. Dr. Funda KURAK AÇICI’ya takdim edilmiştir. Proje Yürütücüsü: Yrd. Doç. Dr. Şebnem ERTAŞ, Araştırmacılar: Prof. Dr. İlkay ÖZDEMİR Yrd. Doç. Dr. Funda KURAK AÇICI Yrd. Doç. Dr. Ebru ERDOĞAN Dr. Elif SÖNMEZ Danışmanlar: Erdal Zeki TOMAR Emine TÜRKOĞLU TEK Bursiyerler: Arş. Gör. Firdevs KULAK TORUN Arş. Gör. Alper TORUN Arş. Gör. Aslı TAŞ

Ödül Videosu

4. Ödül
[Umut Veren Gençler]
Ö. Türk Koleji Öğrencileri

Umut Veren Gençler ödülü Pervin ÜNLÜ GÜRÇAY yönetimindeki “Ben Anadolu” projesini hayata geçiren İzmir Özel Türk Koleji öğrencilerine takdim edilmiştir.

Ödül Videosu

TAKİP
[Sosyal Medya'da Şehir Ödülleri]
Sosyal Medyada Bizi Takip Ediyor musunuz?

Tüm etkinlik video ve görsellerine, jüri üyelerimize, ödül hak edenlerimiz ve en taze haberlere sosyal medya hesaplarımızı takip ederek ulaşabilirsiniz.

[Sosyal Medya Hesaplarımız]
[Şehir Ödülleri Türkiye 2017'de]

DİĞER ANA TEMALARDA

Ödül Hak Edenler