[ 7 Şubat 2021 by celsus 0 Comments ]

Nurullah KARACA

Sayın KARACA,

Serhat Kalkınma Ajansı Ardahan Yatırım Ofisi Koordinatörüdür.

Özgeçmişi

Nurullah Karaca 1982 yılında Ardahan’da doğdu. 2005 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İngilizce İşletme bölümünden mezun oldu. Ardahan Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsünde İşletme Ana Bilim dalında yüksek lisans eğitimine 2020 yılından itibaren devam etmektedir.

2006-2008 yılları arasında Ata Uluslararası Bağımsız Denetim A.Ş.’de denetici yardımcısı, 2008-2011 yılları arasında Groupama Emeklilik A.Ş.’de mali raporlama uzmanı olarak çalışmış, 2011yılından itibaren Serhat Kalkınma Ajansında çalışmaktadır.

Ardahan İli Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü olarak görev yapmakta olan Nurullah Karaca evli ve 2 çocuk babasıdır.

[ 14 Şubat 2020 by celsus 0 Comments ]

Havva VANLI

Sayın VANLI,

Ardahan Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanıdır. Ardahan Üniversitesi’ni temsil etmektedir. Şehir Ödülleri Türkiye 2020 “Ardahan” Etkinlikler Koordinatörüdür.

Özgeçmiş

Havva VANLI Mersin Gülnar doğumludur. Anadolu Üniversitesi İşletme mezunudur.

Memuriyete ilk olarak Malatya Kredi ve Yurtlar Kurumunda başlamış olup, sırasıyla Eskişehir, Şanlıurfa, Konya illerinde görev yaptıktan sonra 2010 yılında atandığı Ardahan ilinde halen görev yapmaktadır.

Evli ve üç çocuk annesidir.

[ 14 Şubat 2020 by celsus 0 Comments ]

Kubilay ARAS

Sayın ARAS,

Ardahan Üniversitesi Genel Sekreteridir.

Özgeçmiş

Özgeçmişi eklenecek…

[ 14 Şubat 2020 by celsus 0 Comments ]

Alper TAŞ

Sayın TAŞ,

Ardahan Çıldır İlçesi Kaymakamı, Ardahan Vali Yardımcısı Vekilidir.

Özgeçmiş

12.06.1987 tarihinde Ankara´da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara´da tamamladı.

2010 yılında Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. Aynı yıl Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında Avrupa Birliği Uzman Yardımcısı olarak göreve başladı.

2012 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından açılan sınavı kazanarak İçişleri Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığında Avrupa Birliği Uzman Yardımcısı olarak görev yaptı.

2015 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından açılan kaymakam adaylığı sınavını kazanarak Çankırı Kaymakam Adayı olarak atandı. Niğde ili Bor ilçesi ve Balıkesir ili Ayvalık ilçelerinde kaymakam refikliği stajlarını tamamladı. 2016 yılında Kütahya ili Çavdarhisar ilçesinde kaymakam vekili olarak görev yaptı. 2017-2019 yılları arasında Afyonkarahisar İli İhsaniye ilçesi kaymakamı olarak görev yaptı.

07 Ağustos 2019 tarih ve 2019/268 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı İle Ardahan İli Çıldır İlçe Kaymakamı görevine atanan Kaymakam TAŞ iyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

[ 14 Şubat 2020 by celsus 0 Comments ]

Mustafa GÜRBÜZ

Sayın GÜRBÜZ,

Ardahan Vali Yardımcısıdır. Şehir Ödülleri Türkiye 2020 “Ardahan” İl Koordinasyon ve Yürütme Kurulunda Ardahan Valiliğini ve Ardahan Valisini temsil etmektedir.

Özgeçmiş

1985 yılında Hatay’da doğdu. Lise öğrenimini Hatay’da, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünde tamamladı.
Askerlik hizmetini tamamlamasına müteakip Gümrük ve Ticaret Bakanlığında memuriyet hayatına başladı. Hatay Valiliğinde İl Planlama Uzman Yardımcısı iken açılan Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak 2015 yılında Hatay Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Kaymakam Adaylığı süresince İl merkez stajını Hatay Valiliğinde, Kaymakam Refikliği stajını Hatay/Samandağ ve Osmaniye/Kadirli ilçelerinde tamamladıktan sonra 2 ay süreyle Mülkiye Müfettişi refakatinde teftiş görevinde bulundu. 3 ay Tokat/Yeşilyurt ilçesinde Kaymakam Vekili görev yaptıktan sonra Bakanlık Merkez stajı kapsamında dil eğitimi aldı. Yüksek lisans ve dil eğitimi amacıyla 4 ay süreyle İngiltere’nin Portsmouth şehrinde bulunduktan sonra 103. Dönem Kaymakamlık kursunu “Başarı” ile tamamlayarak Isparta/Gönen Kaymakamlığına atandı. Ardından Amasya/Göynücek Kaymakamlığı görevini yürütmekte iken, 14.07.2020 tarih ve 2020/362 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Ardahan Vali Yardımcılığı görevine atanan Sayın Mustafa GÜRBÜZ, evli ve 2 çocuk babası olup, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

[ 14 Şubat 2020 by celsus 0 Comments ]

Cem GÜMRÜKÇÜ

Sayın GÜMRÜKÇÜ,

Ardahan Vali Yardımcısıdır. Şehir Ödülleri Türkiye 2020 “Ardahan” İl Koordinasyon ve Yürütme Kurulunda Ardahan Valiliğini ve Ardahan Valisini temsil etmektedir.

Özgeçmiş

1981 yılında Trabzon İli’nin Yomra İlçesi’nde doğdu, ilk, orta ve üniversite öğrenimini Trabzon’da tamamladı. 2006 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetim Bölümünden mezun oldu.

2013 yılında Giresun Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap edip, Samsun İli Salıpazarı İlçesi Kaymakam Vekilliği görevinde bulundu. Yabancı dil eğitimi İngiltere’de tamamlamasına müteakip 102. Dönem Kaymakamlık Kursu’nun ardından kura ile Uluborlu İlçe Kaymakamlığı ve Saimbeyli Kaymakamlığı görevlerinde bulundu.

Son olarak 14.07.2020 tarih ve 2020/362 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile İlimiz Vali Yardımcılığı görevine atanmış olup halen görevini sürdürmektedir. Evlidir.