[ 3 Mart 2020 by celsus 0 Comments ]

Kültür ve Turizm Bakanlığı Şehir Ödülleri’ni Destekliyor

Genesis Expo will gather over 5,000 CTOs in one place, and about another 11,000 engineers. If you are a first time dev at Expo this post should help you think about your trip.

Şehir Ödülleri Türkiye 2020 “Artvin” organizasyon komitesi Ankara’da temaslarda bulundu. T.C. Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Sayın Nadir ALPASLAN’ın makamında kabul ettiği heyet Şehir Ödülleri Türkiye 2020 “Artvin” organizasyonu özelinde bir toplantı gerçekleştirdi. Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir ALPASLAN’ın Şehir Ödülleri Türkiye 2020 organizasyonun özellikle Fotoğraflama ve İnceleme gezi etkinliklerine ülkemizdeki yabancı misyonların (Büyükelçiler) daveti konusunda fikri etkinlikte Artvin’nin tanıtımı açısından büyük heyecan yarattı.

Sayın ALPASLAN, 2020 yılı kandilini seçme hususunda etkili ve eserleri incelenmesi gereken müzeleri Yaşayan Şehirler Platformu Başkanı ve Şehir Ödülleri Türkiye Direktörü Alper AKIN’a aktardı.

Bakanlık, Şehir Ödülleri Türkiye 2020 “Artvin” Kurumsal Değerlendiricisi Oldu!

Yapılan toplantılar sonucunda önceki yıllarda olduğu gibi Şehir Ödülleri Türkiye 2020 “Artvin” etkinliğindede T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteği sağlanmış oldu. Buna göre bakanlık ayrıca “Kültü Şehri” ve Turizm Kategorilerinde Şehir Ödülleri kurumsal jüri üyeliği ile değerlendiriciler arasına katıldığı gibi organizasyon planlama komitesinede katılım gösterdi.

Ziyaret Ekibi;

H. Alper AKIN
Yaşayan Şehirler Platformu Başkanı ve Şehir Ödülleri Türkiye Direktörü /

Hasan Hüsnü TÜRKER
Artvin Vali Vekili /Artvin Vali Yrd. Borçka Kaymakamı

Prof. Dr. Fahrettin TİLKİ
Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü

Prof. Dr. Murat BARKAN
Yaşar ve Nişantaşı Üniversitesinin Eski Rektörü

Seçkin KURT
Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı / Şehir Ödülleri Türkiye 2020 “Artvin” İl Koordinatörü İş Ortağı

Nihat ACAR
Şavşat Belediye Başkanı / Şehir Ödülleri Türkiye 2020 “Artvin” Şavşat İnceleme Gezisi Ev Sahibi

Bir cevap yazın