[ 8 Ocak 2020 by celsus 0 Comments ]

Artvin Belediye Başkanı Demirhan ELÇİN İş Ortaklığı

Genesis Expo will gather over 5,000 CTOs in one place, and about another 11,000 engineers. If you are a first time dev at Expo this post should help you think about your trip.

sehir-odulleri-alper-akin-demirhan-elcin-seckin-kurt-prof-dr-murat-barkan

Şehir Ödülleri Organizasyon Komitesi, Yaşayan Şehirler Projesi ve Platformu’nun etkinliklerinden, “Şehir Ödülleri Türkiye Ödülleri 2020’nin” Artvin’de düzenlenmesi konusunda görüşmeleri için Artvin Belediye Başkanı Demirhan ELÇİN”i zaiyeret etti.

Proje ve Ödül Direktörü Alper Akın, Juri Üyelerinden Prof.Dr. Murat Barkan, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt ve Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İrfan Yıldırım’ın yer aldığı ziyaret başkanlık makam odasında gerçekleşti. Program hakkında Başkan Elçin’e bilgi verilerek:

Şehir Ödülleri Türkiye 2020, Ticari kaygı ve kar amacı güdülmeden, şehirlerin geleceğine ışık tutmak, ülkemizdeki başarılı, toplumsal fayda odaklı, projeler, uygulamalar ile uygulayıcıları desteklemek ve örnek göstermek amacıyla, tarafsızlık, adalet ve hakkaniyet ölçüleri temel alınarak düzenlenen Şehir Ödülleri Organizasyonu kapsamında 81 ilin değerlendirmeye tabii tutulacağı belirtildi. Şehir Ödüllerinin; Özel Ödüller, Umut Işığı Temalı Paydaş Ödülleri ve Bilim Işığı Temalı Akademik Ödüller olmak üzere üç ana temada sunulacağı ifade edildi.

Bir yanıt yazın